Практичні рекомендації

Практичні рекомендації

Роль мистецтва в контексті проблематики перехідного суспільства

Україна на сьогодні знаходиться в стані граничного стресу, який неможливо подолати якимись звичними способами. Військова агресія Росії, анексія Криму, створення так званих республік на Сході України, постійна загроза ескалації війни – все це потребує надзусиль з боку суспільства, щоб знайти дієву відповідь на те, що відбувається.

Читати далі »

Робота миротворця в конфліктному соціальному середовищі

Українське суспільство з 2014 року знаходиться в ситуації гострого конфлікту, до якого не було готове. Анексія Криму та агресія Росії на сході України підштовхнули суспільство до випробувань, можливість яких не передбачалася більшістю людей.

Читати далі »

Робота з подолання колективної травматизації в рамках розбудови миру

В розбудові миру є багато різних напрямків. Чому тему колективної травми варто виокремити? Збройні та інші види конфліктів здебільшого супроводжуються насиллям, як прямим, так і структурним та культурно обумовленим.

Читати далі »

Релігійні спільноти та утвердження у суспільстві дискурсу інклюзивності

Священник Андрій Нагірняк, заступник голови Відділу соціального служіння УГКЦ Священник Андрій Нагірнякзаступник голови Відділу соціального служіння УГКЦ В суспільстві виокремлюють певні етапи розвитку принципу інклюзивності:

Читати далі »

УВАГА! Оголошується конкурс на участь в робочій групі

Оголошується конкурс на участь в робочій групі по створенню документа «Практичні поради по миробудуванню в повсякденній діяльності представників релігій і релігійних організацій». «Практичні поради по

Читати далі »