Премудрість-online

Онлайн-університет

Про проект

Відкритий Православний Університет ставить своїм завданням широке розповсюдження християнських  цінностей і гуманітарного знання, які, на наш погляд, є актуальним скарбом для сучасної людини. Ці знання можна поширювати різними способами, але, враховуючи те, що сучасна людина — це людина, яка має ґаджети і доступ до мережі спілкування та отримує інформацію завдяки інтернету, то, звичайно, саме відео і аудіо формат зможе залучити багатьох людей, які живуть в різних містах і країнах.

“Премудрість-online”  це дистанційні відео і аудіо курси лекцій богословського, філософського, історичного, релігієзнавчого і культурологічного спрямування. Курси враховують інтереси і потреби сучасної людини, а також досягнення сучасного богослов’я.

Ідея проекту “Премудрість-online” народилася у спілкуванні ректора Відкритого університету прот. Георгія Коваленка з французьським богословом Антуаном Аржаковським, завдяки рекомендації якого запуск проекта підтримала Фундація L’OEuvre d’Orient (Франція).

Викладачі

Вибір викладачів ґрунтується на професіоналізмі, християнсько-особистісному досвіді і повазі, реноме у богословських та наукових колах. 

Курси лекцій, прочитані для Відкритого Православного Університету, не є тотожними тим лекціям, які викладачі, науковці читали у вузах. Бо завдання нашого Університету та освітніх установ, де викладають наші лектори, є різними. Тож наші курси є певною мірою оригінальними і розрахованими на більш широку аудиторію.

Формат і аудиторія

Курси лекцій є вільному доступі у всесвітній мережі. Будь-яка людина може зайти на YouTube-канал Відкритого православного університету, щоб подивитися відео лекцій, або на наш канал у SoundCloud чи в Подкасти, щоб послухати їх у аудіоформаті.

Можна як прослухати як весь курс лекція, так і обрати для себе лише ті теми, які цікавлять.

Курси розраховані на людей, які цікавляться богословською, філософською, історичною та культурологічною проблематикою, міжхристиянськими та міжрелігійними зв’язками і дискусіями, та питаннями взаємодії богословського знання з проблемами сучасної науки і сучасного світу. Це не тільки ті, чий світогляд поєднується із християнською вірою.

Премудрість-online: відео

Премудрість-online: аудіо​