читати

Буде цікаво

Екзистенційно-аксіологічний антагонізм антропологічного виміру «руского міра» та українського світу (релігієзнавчі міркування)

Людмила Филипович, д.філос.н., проф. провідний наук.співр. ВР ІФ НАНУ Оксана Горкуша, к.філос.н., ст.наук.співр. ВР ІФ НАНУ Зупинемось на власне релігієзнавчому зрізі Екзистенційно-аксіологічного антагонізму антропологічного виміру

Читати далі »

Тема війни і миру в офіційних документах Католицької Церкви

о. Олег Кіндійпрофесор кафедри богослов’я УКУдоктор патристичного богослов’я Вступ Усе християнське віровчення ґрунтується на заповіді любові до Бога, ближнього (Лк 10:27) і навіть до ворога (Мт

Читати далі »

Богослов’я війни і миру в Православній церкві

Починаючи з 2014 р. (окупації Криму і початку військових дій на Донбасі) тема «війни і миру» стала надзвичайно актуальною для української держави, суспільства та церков. Підтримка керівництвом Російської православної церкви агресивної політики Російської федерації щодо України спонукала дослідити ставлення Православної церкви до війни як явища та участі в ній своїх вірних.

Читати далі »

Війна і мир в ісламі

Ісмагілов Сергій Валерійович – кандидат філософських наук,Голова Українського центру ісламознавчих досліджень, викладач в Institute of Knowledge Integration,Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма». Іслам – релігія миру.

Читати далі »