УВАГА! Оголошується конкурс на участь в робочій групі

Оголошується конкурс на участь в робочій групі по створенню документа «Практичні поради по миробудуванню в повсякденній діяльності представників релігій і релігійних організацій».

«Практичні поради по миробудуванню в повсякденній діяльності представників релігій і релігійних організацій» є продовженням, розвитком і рекомендаціями щодо практичного застосування «Стратегії участі церков і релігійних організацій у миробудуванні «Україна — наш спільний дім», яка була прийнята Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій України.

Створення «Практичних порад по миробудуванню в повсякденній діяльності представників релігій і релігійних організацій» є наступним етапом проекту «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства» після проведення вебінарів щодо «Стратегії участі церков і релігійних організацій у миробудуванні «Україна — наш спільний дім» та ознайомлення з документами і текстами християнських церков, присвячених розбудові миру. Перший вебінар — за посиланням.

До участі в робочій групі по створенню «Практичних порад по миробудуванню…» запрошуються служителі і віряни церков і релігійних організацій України, богослови і релігієзнавці.

Для учасників робочих груп передбачено разовий гонорар за результатами роботи.

Відбір учасників робочих груп буде здійснено співорганізаторами проекту «Порозуміння» за анкетами (заповнити форму) і співбесідами (у разі потреби).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *