УВАГА! Оголошується конкурс на участь в робочій групі

Оголошується конкурс на участь в робочій групі по створенню документа «Практичні поради по миробудуванню в повсякденній діяльності представників релігій і релігійних організацій».

«Практичні поради по миробудуванню в повсякденній діяльності представників релігій і релігійних організацій» є продовженням, розвитком і рекомендаціями щодо практичного застосування «Стратегії участі церков і релігійних організацій у миробудуванні «Україна — наш спільний дім», яка була прийнята Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій України.

Створення «Практичних порад по миробудуванню в повсякденній діяльності представників релігій і релігійних організацій» є наступним етапом проекту «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства» після проведення вебінарів щодо «Стратегії участі церков і релігійних організацій у миробудуванні «Україна — наш спільний дім» та ознайомлення з документами і текстами християнських церков, присвячених розбудові миру. Перший вебінар — за посиланням.

До участі в робочій групі по створенню «Практичних порад по миробудуванню…» запрошуються служителі і віряни церков і релігійних організацій України, богослови і релігієзнавці.

Для учасників робочих груп передбачено разовий гонорар за результатами роботи.

Відбір учасників робочих груп буде здійснено співорганізаторами проекту «Порозуміння» за анкетами (заповнити форму) і співбесідами (у разі потреби).

Проект «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства» реалізується  за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини через IFA (Інститут зовнішніх відносин) у програмі фінансування ZIVIK

Projekt «Religiöse Gemeinden und die Überwindung der gesellschaftlichen Polaritäten in der Ukraine» unterstützt aus Mitteln des Auswärtigen Amtes durch das IFA (Institut für Auslandsbeziehungen e.V.) im Förderprogramm ZIVIK

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *