проекти

Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства

Порозуміння

Мета цього проєкту – сприяти розкриттю миротворчого потенціалу українських релігійних спільнот у співпраці з громадскістю заради подолання поляризації українського суспільства і розбудови миру. Проєкт реалізується  за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини через IFA (Інститут зовнішніх відносин) у програмі фінансування ZIVIK.

онлайн-університет

Премудрість-online

Дистанційна освітня програма Відкритого Православного Університету, яку створено за підтримки Фундації L’OEuvre d’Orient (Франція). Окрім відео курсів лекцій на YouTube, їх аудіо є доступним у SoundCloud та Подкастах для iOS i Android. Наші лектори – відомі українські і закордонні богослови, філософи, історики і релігієзнавці.

видавництво

Бібліотека Відкритого Православія

Окрім власної книжкової серії “Бібліотека Відкритого Православія” Відкритий Православний Університет підтримує видання і розповсюдження богословської, релігієзнавчої, мистецтвознавчої, історичної та просвітницької літератури в друкованому і електронному форматах.

недільна школа

Школа Анни Ярославни

Відкритий Православний Університет підтримав ідею Національного заповідника “Софія Київська” щодо створення дитячих просвітницьких програм “Школа Анни Ярославни”. Згідно літописів, перші школи для дітей були засновані в серці Києва ще у ХІ столітті князем Ярославом Мудрим і серед перших учениць безумовно була княжна Анна, майбутня королева Франції, власноручне графіті якої науковці знайшли на стінах Софії Київської. 

теле-університет

таємний код віри

У кожній програмі науково-пізнавального проекту «Таємний код віри», створеного у співпраці з телеканалом 1+1, ведучий, – ректор Відкритого Православного Університету Георгій Коваленко, – шукає відповіді на питання про релігію та життя, які хвилюють кожну людину. Отцю Георгію допомагають історики, релігієзнавці, богослови, філософи та звичайні люди.

наше Різдво

open christmas

Різдвяна програма Open Christmas – це спроба допомогти українцям наповнити різдвяними сенсами 25 грудня та познайомитися з традиціями інших християнських народів. Також це приклад різдвяної гостинністі українців щодо християн, які перебувають в Києві і саме в цей день святкують Різдво Христове.