Школа Анни Ярославни

Премудрість дітям

«Колись тут, у Софії Київській, бігала маленька дівчинка. Її звали Анною. Потім вона стала королевою Франції», — такими словами нашого ректора розпочалося відкриття Школи Анни Ярославни. — «Сьогодні це місце стало клубом вихідного дня для дітей і підлітків. Саме тут колись Ярослав Мудрий учив своїх дітей і дітей киян».

Цю давню традицію вирішили спільно відродити Національний заповідник «Софія Київська» та Відкритий Православний Університет.

Завданням «Школи» є дати мету і перспективу, справжні орієнтири, з якими діти зможуть втілити знання, отримані звідусіль (школа, інтернет, спілкування з друзями та дорослими, книжки).

«Ми хочемо, — розказав прот.Георгій Коваленко, — щоб наші діти знали і нашу історію, і зв’язки нашої древньої країни з усіма країнами Європи. Бо колись сини і доньки Ярослава були пов’язані подружніми звязками з найвідомішими державами того часу.

Ми живемо у спільному, відкритоу світі і маємо навчитися комунікувати з ним. А насправді — відродити ті комунікації, які в нас були 1000 років тому, які мала Київська Русь. І це наше майбутнє».

Відео про школу