Таємний код віри

Теле-університет

Цикл документальних науково-пізнавальних фільмів «Таємний код віри» — спільний проект телеканалу «1+1» та Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості. Його ведучим є ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості прот. Георгій Коваленко.

У кожній програмі ведучий шукатиме відповіді на питання про релігію та церкву, які хвилюють кожну людину. З’ясувати істину отцю Георгію допомагатимуть історики, релігієзнавці, богослови, філософи та прості люди.

Отець Георгій шукатиме відповіді у Біблії, Корані, Торі, старих манускриптах та храмах різних конфесій.

Цикл документальних науково-пізнавальних фільмів складатиметься  восьми епізодів. Темами перших програм стануть: «Язичництва та християнство», «Делікатні питання в релігії», «Гендерна рівність і роль жінки у християнстві», «Великдень і сенс цього свята», «Історія святих писань», «Церква та наука», «Пожертва або свідома допомога», «Релігійна спільнота майбутнього».

«Два роки пошуку формату, чотири місяці роботи — і вже цієї суботи — прем’єра першої серії першого сезону «Таємного коду віри» на 1+1», —  написав про подію у себе в ФБ отець Георгій.

«Ми спробуємо привідкрити людям двері до церкви та церкві — до проблем людей. Наша мета — показати, що віра в Бога — це мир, любов і свобода. У «Таємному коді віри» ми будемо розбивати стереотипи, пов’язані із релігією та церквою, а також досліджувати «закриті» теми», — каже про проект отець Георгій.

Таємний код віри: плейлісти

1 сезон