Лекція-вебінар Пінхаса Полонського «Біблійне пророцтво про сталий мир»

29 вересня для учасників проекту «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства» відбулася лекція Пінхаса Полонського «Біблійне пророцтво про сталий мир».

  • Про лектора:

Пінхас Полонський, юдейський богослов, народився в 1958 році в Москві. У 1975 — 1987 рр. був активістом підпільної єврейської діяльності в СРСР, боровся за право виїзду в Ізраїль, викладав юдаїзм і єврейську традицію. У 1987 році репатріювався в Ізраїль, де продовжив вчитися і викладати в Бар Іланському та в Аріельському університеті.

На сьогоднішній день опублікував понад 25 книг з єврейської традиції та філософії, з яких найбільш відомі: “Біблійна динаміка” – новий коментар до Тори (П’ятикнижжя Мойсеєва), молитовник «Врата Молитви», монографія «Рав А.Ї. Кук — особистість і вчення», «Єврейський погляд на християнство — 2000 років разом», «Ізраїль і людство — новий етап розвитку» (за матеріалами р. Урі Шеркі).

Пропонуємо вам переглянути повну версію запису лекції за посиланням:

  • Зміст та посилання на відповідну частину відео-лекції:

00:00 Вступ
06:36 Висновки, які можна зробити з пророцтва пророка Ісаї про мир. Війна як навчання та рушій інновацій
22:05 Зв’язок матеріального та духовного прогресів
27:55 Створення спільності як основа миру
29:56 Війна і мир як крайні точки спектру
31:30 Самовиживання проти самовираження
33:43 Цілі природничих та гуманітарних наук
35:03 Національна ідея як місія

Подія відбулася в рамках проєкту «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства».
Проект «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства» реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини через IFA (Інститут зовнішніх відносин) у програмі фінансування ZIVIK. У організації вебінару беруть участь також об‘єднання «Європа без кордонів», Відкритий православний університет Святої Софії-Премудрості, видавництво «Дух і Літера», Національна платформа «Діалог про мир і безпечну реінтеграцію», Нова бібліотека Софії.

Projekt «Religiöse Gemeinden und die Überwindung der gesellschaftlichen Polaritäten in der Ukraine» unterstützt aus Mitteln des Auswärtigen Amtes durch das IFA (Institut für Auslandsbeziehungen e.V.) im Förderprogramm ZIVIK.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *