Увага! Оголошується конкурс на участь в робочій групі

Оголошується конкурс на участь в робочій групі по створенню документа «Тези до справедливого миру в Україні»

«Тези до справедливого миру в Україні» – концептуальний документ, який, як передбачається, має бути сформульований у співпраці представників різних релігійних спільнот, громадських організацій тощо, які представляють різноманітність позицій, цінностей, світобачень, що присутні в українському соціумі. Мета документу — запропонувати основні концептуальні принципи руху до справедливого миру в Україні, з урахуванням ситуації на територіях, що перебувають в окупації та в зоні збройного конфлікту. Розробка документу є одним з етапів діяльності проекту, з повною інформацією про проект можна ознайомитися за посиланням.

Важливим принципом «Тез», на думку ініціаторів проєкту, має бути досяжність позначених у документі бажаних цілей (результатів) та пропозиція ефективних шляхів їх досягнення.

Ключовими концептами майбутнього документу, на нашу думку, мають бути:
– миробудування (peacebuilding);
– порозуміння;
– справедливість і милосердя;
– формування спільних позицій на основі широкої платформи поглядів.

До участі в робочій групі по створенню «Тез до справедливого миру в Україні» запрошуються служителі і віряни церков і релігійних організацій України, богослови і релігієзнавці, представники спільнот та громадських організацій з досвідом налагодження порозуміння у багатополярному суспільстві. Для учасників робочих груп передбачено разовий гонорар за результатами роботи. Відбір учасників робочих груп буде здійснено співорганізаторами проекту «Порозуміння», методом розгляду анкет претендентів і співбесідами (у разі потреби).

Подати заявку на участь в робочій групі по створенню документа «Тези до справедливого миру в Україні» — за посиланням. Заявки приймаються до 23 липня 2021 року.

Проект «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства» реалізується  за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини через IFA (Інститут зовнішніх відносин) у програмі фінансування ZIVIK. 

Projekt «Religiöse Gemeinden und die Überwindung der gesellschaftlichen Polaritäten in der Ukraine» unterstützt aus Mitteln des Auswärtigen Amtes durch das IFA (Institut für Auslandsbeziehungen e.V.) im Förderprogramm ZIVIK

2 думки про “Увага! Оголошується конкурс на участь в робочій групі”

  1. Георгій

    Ми знехтували Миром який дав Господь, Мир який дає світ не може бути справидливим. Бо є
    фіналом закінчення конфлікту чи війни.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *