27 квітня відбудеться вебінар «Католицька традиція миротворення: витоки, ґенеза та перспективи»

Протягом десятиліть Католицька Церква виступає посередником у перемовинах на високому рівні із залученням урядів та неурядових рухів, які відстоюють права людини, демократію та мир. Завдяки своїм історичним зв’язкам із громадами, інституційним зв’язкам з урядами та глобальним дипломатичним статусом, Католицька Церква має унікальний потенціал, щоб допомогти низовим активістам та миротворцям просувати мир у глобальному масштабі, підтримувати рухи влади, мирні процеси та зусилля з попередження конфліктів у всьому світі, будуючи стратегічні та тактичні мости між низовими ненасильницькими рухами та учасниками миробудування. Саме цим можливостям миробудування буде присвячений вебінар «Католицька традиція миротворення: витоки, ґенеза та перспективи», що відбудеться в рамках проєкту Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації суспільства спільно з  Відкритим Православним Університетом Святої Софії-Премудрості.

Подія буде транслюватися на Facebook-сторінці та YouTube-каналі Відкритого православного університету 27 квітня 2021 (вівторок) о 17:00.

  • Модератор дискусії — Тарас Дятлик
  • Спікер — о. Роман Завійський. Президент української філії Європейської Асоціації Католицького Богослов’я. Організатор  міжнародної конференції «Миротворча роль Церков: екуменічна співпраця задля суспільної злагоди і примирення», 2016, в Національному університеті Львівська політехніка. У конференції взяли участь богослови США, Іспанії, Греції, Швеції, Швейцарії, Австрії, а також України. Серед найважливіших тем – діалог між католицьким та православним світом, творення традиції прощення та примирення, єдність українського релігійного середовища у контексті подій Майдану та війни на сході країни.
  • Дискутанти — організатори і учасники проекту «Порозуміння».

Вебінар відбудеться в рамках проєкту «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства». Докладніше про проєкт за посиланням— https://cutt.ly/Rx84aZp

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *