Оприлюднено запис вебінару «Що таке безпечна реінтеграція? Підходи, питання, зелені лінії»

В рамках проєкту «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства» було оприлюднено запис вебінару «Що таке безпечна реінтеграція? Підходи, питання, зелені лінії». Під час події було обговорено наступні питання:

  • Що таке безпечна реінтеграція, чим вона відрізняється від інших видів реінтеграції?
  • Що таке міри довіри, для чого вони потрібні, як їх можна впроваджувати, які приклади є в міжнародній практиці врегулювання?
  • Як підходи безпечної реінтеграції можуть впроваджуватися за наявності окупації територій? Чи є тут суперечка?
  • Як поєднати реінтеграцію та соціальну згуртованість? Для чого це потрібно робити та враховувати?

Спікерами заходу виступили співзасновники Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» — Юлія Тищенко та Володимир Лупацій, а також Олег Саакян, координатор однієї з робочих груп Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію».

Переглянути вебінар можна за посиланням

Проект «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства» реалізується  за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини через IFA (Інститут зовнішніх відносин) у програмі фінансування ZIVIK

Projekt «Religiöse Gemeinden und die Überwindung der gesellschaftlichen Polaritäten in der Ukraine» unterstützt aus Mitteln des Auswärtigen Amtes durch das IFA (Institut für Auslandsbeziehungen e.V.) im Förderprogramm ZIVIK

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *