КЛБІ-2019: наукова еліта збереться в Києві на студії з гідності людини. Запис учасників — до 7 липня

«Центр св. Климента» та видавництво «Дух і Літера» запрошують взяти участь у XVII Київському літньому богословському інституті (КЛБІ), який відкриється 24 липня 2019 в Києві у Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського.

Тема КЛБІ в цьому році: «Гідність людини: осмислення і практика».

Організатори інституту-2019 — Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера» і Центр св. Климента «Спілкування та діалог культур».

КЛБІ — це тиждень спільного життя студентів і викладачів, навчання і неформальне спілкування, заради яких до КЛБІ збираються науковці та молодь з України та зарубіжжя.

Серед лекторів цьогоріч: єпископ Дідьє Берте (Франція), професор Маргарет Лєна (Франція), богослов Олександр Філоненко (Україна), історик Оксана Довгополова (Україна), патролог Віктор Юдін (Бельгія), богослов архімандрит Кирило (Говорун) (США-Україна), славіст Марта Келлі (США). 

Послухати видатних богословів, філософів, істориків і філологів з усього світу приїдуть студенти з України, США, Франції, Росії та Білорусі.

Програма інституту включає інтенсивні курси з сучасного богослов’я, біблеїстики, літургіки у співставленні з наукою та літературою, а також із християнської культури, мистецтвознавства, музики та інших дисциплін.

Щоб стати студентом КЛБІ, потрібно заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ та додати до форми конкурсну роботу на тему «Гідність людини: осмислення та практика». 

Заповнена реєстраційна форма та конкурсна робота будуть Вашою заявкою на КЛБІ.

Анкету та конкурсну роботу необхідно надіслати до 7 липня 2019 р. 

Більш детально у гугл-формі за посиланням: https://forms.gle/GQzTJBcFJ6daQaXu9, а також на сайті «Центру св. Климента».

Адреса проведення КЛБІ: (Київ, вул. Кирилівська, 164)
Дати: з 24 липня по 1 серпня 2019 року

Розклад занять передбачає також щоденні заходи культурної програми.

За матеріалами ФБ-сторінки події та сайту Центру св. Климента

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *