«Воскресіння — це новина про те, що Бог відкриває для нас двері раю» — інтерв’ю ректора ВПУ на каналі Правда ТУТ

Напередодні Пасхи Христової ректор Відкритого православного університету Георгій Коваленко в ефірі телеканалу «Правда ТУТ» у програмі ПАРАЛЕЛІ розповів про свято Великодня та значення віри в житті людини.

Разом із ведучою Ольгою Ксьонз говорили про віру та її значення у нашому житті, про Христа та про те, наскільки Він є близьким до нас, а також про те, чому Великдень вважається найбільшим святом у християнстві.

Георгій Коваленко — про свято Великодня

«Це є та мета, задля якої Христос прийшов у світ. Бог втілився. Він прийшов у цей світ, але не для того, щоб залишитися з людьми, а для того, щоб врятувати людей. Тому Пасха — це кульмінація втілення, яке починається від Різдва.

Та головна звістка, з якою віруючі люди йшли у світ, була про те, що Христос воскрес. Звідси починається пасхальне вітання, коли ми одне одному говоримо «Христос воскрес!» і чуємо у відповідь «Воістину воскрес!» Це знають усі. Саме з цією звісткою Марія Магдалина йшла до римського імператора, і наші крашанки мають так само мають походження від цієї звістки.

І якщо перекладати саме слово «Євангеліє», то це «блага вість» або «добра новина» — для сучасної людини це, напевно, більш підходить. Це новина не про те, що Бог народився, а про те, що  Він воскрес. Це і найвеличніша, і найнезбагненніша подія — Бог відкриває для нас двері раю, знов повертає людину до раю».

Повністю інтерв’ю, присвячене темі «Світле свято Великодня: значення віри в житті людини», дивіться тут.

За матеріалами ФБ-сторінки Георгія Коваленка

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *