Благодійники підтримали Відкритий православний університет. Дякуємо вам

Від початку карантину, запровадженого в Україні у зв’язку із пандемією COVID-19, у нашої громадської організації з’явилися жертводавці, які підтримують нас фінансово. За це їм наша щира подяка.

Пост про допомогу ВПУ та несподіваних благодійників розмістив у себе на ФБ ректор Відкритого православного університету Георгій Коваленко.

«Приємна несподіванка, або Дива під час пандемії!

Коли ми створювали новий сайт

Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості, то зробили розділ HELP, в якому є два підрозділи: «Допоможіть їм» (у ньому ми планували дати перелік тих дружніх спільнот, яким ми б радили допомагати, але зупинилися лише на

Спільнота Святого Егідія – Comunità di Sant’Egidio, що годує і обігріває безхатченків) і «Допоможіть нам».

Очікувано, що ніяких надходжень в минулому і на початку цього року не було. І ми вже забули про цю чергову невдалу спробу фандрайзингу. Але вчора я майже випадково зайшов в систему LiqPay і несподівано для себе побачив, що в нас з’явилася людина, яка, починаючи з квітня (тобто з початком карантину), щомісяця перераховує по 500 грн «на підтримку просвітницької діяльності» і є людина, яка перерахувала 50 грн.

Щоб отримати ці кошти на рахунок, ми пройшли перевірку системою LiqPay, відповіли на всі запитання, зробили необхідні уточнення і правки на сайті і навіть створили розділ, де будемо публічно звітувати про використання коштів.

Ми вражені, розчулені і щиро вдячні нашим «таємним» благодійникам! Нехай Господь буде вашим постійним помічником у всіх добрих справах і подарує вам «замість земного — небесне, замість тимчасового — вічне і замість тлінного — нетлінне!»

Ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості
Георгій Коваленко

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *