Працю Пінхаса Полонського «Біблійна динаміка» можна придбати в інтернет-книгарні

Книга ізраїльського дослідника юдаїзму д-ра Пінхаса Полонського «Біблійна динаміка» (сучасний коментар на Тору). том 1. Буття з’явилася в інтернет-книгарні. Замовити видання можна на сайті kniga.biz.ua.

Незабаром вийде книга Пінхаса Полонського «Біблійна динаміка». Вже можна передзамовити і прочитати передмову

Біблійна Динаміка — це новий коментар до Тори (П’ятикнижжя Мойсеєва), що дає можливість побачити біблійні персонажі як динамічні особистості, які не були «статичними праведниками» — але розвивалися, змінюючи свої життєві концепції в процесі діалогу з Богом. Такий підхід дозволяє зрозуміти історії Тори на новому рівні, співзвучному з динамікою часу та культурою, в яких ми живемо.

Коментар заснований на вченні р. А.Ї. Кука та р. Є.Л. Ашкеназі (Маніту), найбільших єврейських мудреців і каббалістів 20 століття.

Про автора

Пінхас Полонський народився в 1958 році в Москві. У 1975 — 1987 рр. був активістом підпільної єврейської діяльності в СРСР, боровся за право виїзду в Ізраїль, викладав юдаїзм і єврейську традицію. У 1987 році репатріювався в Ізраїль, де продовжив вчитися і викладати в Бар Іланському та в Аріельському університеті.

На сьогоднішній день опублікував понад 25 книг з єврейської традиції та філософії, з яких найбільш відомі: молитовник «Врата Молитви», монографія «Рав А.Ї. Кук — особистість і вчення», «Єврейський погляд на християнство — 2000 років разом», «Ізраїль і людство — новий етап розвитку» (за матеріалами р. Урі Шеркі).

«Біблійна Динаміка» — головна праця, якою він займається останнє десятиліття.

За матеріалами сайту kniga.biz.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *