Герої минулого і сьогодення: завітайте на презентацію авторської виставки до Дня Незалежності. 24 серпня, 15:00

24 серпня вперше буде презентовано авторську виставку художниці Наталії Павлусенко і журналістки Вікторії Ясинської «Воїни минулого і сьогодення. Мужність України крізь часи». Захід присвячено Незалежності України і героями війни на Сході.

На виставці ви вперше побачите 12 видатних гетьманів та отаманів України разом із 40 героями останньої війни та зможете поспілкуватися з авторами робіт.

Їх очі, обличчя, дух мужності перевернуть ваше уявлення про історію України. Організатори сподіваються, що ця виставка зламає брехню про «шароварну» Україну. Вона донесе нам, хто ми є насправді, і ми побачимо це знов — в героях війни на Сході. Наша земля завжди народжувала справжніх мужів, які відстоювали її незалежність та віддавали за неї життя.

Образи гетьманів, відтворені художницею Наталією Павлусенко за історичними даними, дивовижним чином співпали із найновішими дослідженнями вчених та криміналістів.

Фотографії воїнів були зроблені журналістом Вікторією Ясинською протягом трьох років.

Відкриття виставки відбудеться у суботу, 24 серпня, о 15.00 у врятованому громадою кінотеатрі «Братислава» (ст.м. Оболонь, вул. Олександра Архипенка, 5).

26 серпня виставку можна побачити на місці археологічних розкопок на Поштовій площі.

А 14 жовтня, на День козацтва та Свято Покрова Богородиці, 12 видатних мужів минулого України отримають постійне місце на Алеї Гетьманів на українському Йордані — новій набережній біля озера Йорданського (ст.м. Почайна, вул. Йорданська, 1а), яку створюють прямо зараз.

За матеріалами ФБ-сторінки Почайна

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *