Лектори

США

Брюс Андерсон

Керівник Міжнародного богословського навчальнго центру Євангелістської Пресвітеріанської Церкви, засновник і президент Інституту Реформації. Освіту отримав в Університеті штату Айова (бакалавр історії) та Ріджентському Університеті (магістр практичного богослов’я і магістр державної політики). З 90-х років подорожує і навчається в країнах Європи, Азії, Африки та Південної Америки. Захистив ступінь доктора (PhD) в сфері практичної теології в Оксфордському Університеті.
 
Німеччина

Томас Бремер

Професор екуменічного богослов’я, східноцерковних студій та досліджень миру у Мюнстерському університеті (Німеччина). До його сфери інтересів входить історія православ’я в Росії та на Балканах, вплив релігії на політичні процеси та теорія екуменічних процесів. Організатор німецького-українського студентського семінару, в рамках якого у травні 2018 р. було представлено український переклад його книги «Церква та імперія. Нарис історії російського православ’я». Томас Бремер був лектором Київського літнього богословського інституту. 

Україна

отець Войчех Суровка

Священик із Домініканського Ордену, директор Інституту св. Томи Аквінського у Києві

Росія

Сергій Чапнін

з 1998 по 2001 — головний редактор першого православного інтернет-журналу «Соборность». З 2001 по 2015 – відповідальний редактор офіційних церковних видань  (“Московский церковый вестник” и “Журнал Московской Патриархии”). З жовтня 2016 року — співробітник науково-дослідницького проекту «Конфликты в постсекулярном обществе» (Інсбруцький університет, Австрія). Докторант богословського факультету Вільного університету Амстердама. Автор публікацій в християнських і світських ЗМІ з державно-церковних відносин, public theology в сучасному християнському мистецтві.