Лектори

США

Олег Воскресенський

Магістр богослов’я, кандидат педагогічних наук, вівтарник православного храму Воскресіння Христового в м. Фрідлі, штат Міннесота, США. Досліджує науковий досвід та духовний шлях вчених, які прийшли до віри в Бога та утвердилися в ній, вивчаючи наукові факти та історичні свідчення про Ісуса Христа.

Україна

протоієрей Михайло Димид

Український релігійний діяч, богослов, пресвітер УГКЦ, доктор східного канонічного права, блогер, капелан Майдану. Член Пласту, належить до куреня «Орден Хрестоносців», перший ректор відновленої Львівської Богословської Академії (тепер Український католицький університет)

Україна

Юрій Ліфансе

Волонтер, голова благодійної громадської організації “Друзі Спільноти святого Егідія” в Києві

 

Німеччина

Петро Приступов

Композитор, виконавець, дослідник і популяризатор творчості Григорія Сковороди

Україна

Борис Херсонський

Український клінічний психолог та психіатр, поет, перекладач. Кандидат медичних наук, з 1999 -2015 року завідуючий кафедри клінічної психології Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова. З 2016 р працює у Київському Інституті сучасної психології та психотерапії (КІСПП), з жовтня 2017 р. – ректор інституту. У радянські часи був одним з членів одеського психоаналітичного гуртка, який згодом був офіційно зареєстрований в Україні, як Південно-Українське психоаналітичне товариство, головою якого Херсонський з того часу став. Один із найвідоміших російськомовних поетів України, автор 15 поетичних книг російською мовою. На початку своєї мистецької кар’єри друкувався в емігрантській пресі, а з 1990-х років його збірки почали випускати видавництва Росії й України. Разом з тим, він займається громадською та політичною діяльністю — був депутатом Одеської міської ради.

Україна

В’ячеслав Корнієнко

Український історик-медієвіст, музеєзнавець, археолог, фахівець з епіграфіки, доктор історичних наук.

Україна

Ірина Марголіна

Український історик-культуролог, музеєзнавець, кандидат історичних наук. Заслужений працівник культури України.

Україна

Надія Нікітенко

Український історик-культуролог, музеєзнавець, доктор історичних наук, професор. Заслужений працівник культури України. 

Україна

Владислав Дятлов

Церковний історик, провідний науковий співробітник “Музею історії Десятинної церкви”

 
Україна

Анабелла Моріна

Київський краєзнавець, громадський діяч, засновник  першого міського проекту з ревіталізації історичної водойми – літописної ріки Почайна, керівник громадського об’єднання «Громадський рух «Почайна». Художник, поет, публіцист.

Україна

Юлія Матвєєва

Кандидат мистецтвознавства, викладач Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Близько 20 років займається вивченням церковних тканин. Авторка книги «Декоративні тканини у мозаїках Равенни»

Україна

Валерій Пекар

Український підприємець та громадський діяч. Віце-президент Українскої спілки промисловців и підприємців, президент виставкової компанії «Євроіндекс».

Україна

Йосип Зісельс

Український громадський діяч і дисидент єврейського походження, діяч українського єврейського руху, голова Ваад (Асоціації єврейських громадських організацій та общин України), виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України, голова Генеральної ради Євроазіатського єврейського конгресу.

Україна

Євген Захаров

Голова Правління Української Гельсінської спілки з прав людини, директор Харківської правозахисної групи. Учасник дисидентського руху 1970-1980-х років.

США

Джим Девідс

Американський юрист і доцент юридичного коледжу Університету Ріджент.

США

Брюс Андерсон

Керівник Міжнародного богословського навчальнго центру Євангелістської Пресвітеріанської Церкви, засновник і президент Інституту Реформації. Освіту отримав в Університеті штату Айова (бакалавр історії) та Ріджентському Університеті (магістр практичного богослов’я і магістр державної політики). З 90-х років подорожує і навчається в країнах Європи, Азії, Африки та Південної Америки. Захистив ступінь доктора (PhD) в сфері практичної теології в Оксфордському Університеті.
 
ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

ПІТЕР ФІЛЛІПС

З 2008 року є науковим співробітником у галузі цифрової теології в Даремському університеті (Велика Британія) і першим директором дослідницького центру CODEC (центр спеціалізується на дослідженні взаємодії християнства з цифровою сферою).